Оновлення YoloBox Ultra 1.7.0

Що нового у YoloBox Ultra v1.7.0 – Багатокамерні повтори, Віддалене керування, Нові шаблони спортивного табло та багато іншого.

Ми раді оголосити про останнє оновлення для YoloBox Ultra – версію 1.7.0! Це оновлення насичене довгоочікуваними функціями серед наших клієнтів, такими як Багатокамерні повтори за розкладом з початковою та кінцевою заставкою, Віддалене керування зі смартфона перемиканням камер та титрами, та більше шаблонів спортивного табло. Давайте заглибимося в деталі!

Мультикамерні повтори

Покращуйте свої живі спортивні трансляції за допомогою потужного мультикамерного реплея!

YoloBox Ultra Replay дозволяє записувати одночасно всі підключені камери в Full HD, створювати список реплеїв з вибором камер та додавати інтро, аутро та власні логотипи, щоб виглядати більш професійно.

Ви можете повернутися до будь-якого ключового моменту, чи то це зміна гри або важливий момент з передвстановленими опціями тривалості відео та швидкості відтворення.

Ultra-170-02.webp
Ultra-170-03.webp

Керування за допомогою додатка (Бета)

Додаток YoloLiv Partner працює як дистанційний помічник для перемикання відео, змішування звуку, графічних наложень та іншого.

Щоб почати, просто завантажте додаток YoloLiv на свій телефон (наразі тільки для Android) за посиланням або знайдіть його у нашій групі користувачів Facebook.

Після встановлення створіть або введіть живу подію на своєму YoloBox Ultra, перейдіть до Налаштувань > Мобільне керування і дотримуйтесь простих кроків, щоб підключити ваш пристрій до додатка керування.

Цей бета-реліз відкриває перед вами світ можливостей для безшовного дистанційного керування вашим досвідом живого стрімінгу.

Ultra-170-04.webp
Ultra-170-05.webp

Нові шаблони спортивного табло

Ми розуміємо важливість захопливих візуальних ефектів у ваших прямих трансляціях. Тому YoloBox Ultra v1.7.0 представляє колекцію нових і захоплюючих шаблонів табло.

Підвищте візуальний досвід своїх прямих трансляцій з цими професійно розробленими шаблонами та залучайте вашу аудиторію зовсім по-новому.

Ultra-170-06.webp
Ultra-170-07.webp

Що ще в цьому оновленні:

  • Bluetooth тепер повертається на Ultra
  • Оптимізовано випадкові проблеми з визначенням SD-картки
  • Виправлено замерзання додатка при додаванні накладень зворотного відліку чи веб-URL без вхідних відео даних

YoloLiv прагне забезпечити функції та покращення, які ви просили. Оновіться до YoloBox Ultra v1.7.0 вже сьогодні і отримайте новий рівень можливостей для своїх прямих трансляцій. Ваш зворотній зв'язок та підтримка продовжують формувати наш продукт, і ми з нетерпінням чекаємо ще більше ваших пропозицій та відгуків.

Джерело: YoloLiv Blog

© 2023 ТВС СЕРВІС | Усі права захищені

ПІДТРИМКА

facebookinstagramtwitteryoutubetelegramviber

© 2023 ТВС СЕРВІС | Усі права захищені

ПІДТРИМКА

facebookinstagramtwitteryoutubetelegramviber